יום ו', ו’ בטבת תשע”ט
דף הבית מרחב שכבות מקצועות הלימוד
עיתון ספריה למידה בחירום חדר מורים יצירת קשר
כ"ט בנובמבר 1947 – החלטת האו"ם על סיום המנדט בא"י
-29 בנובמבר 1947 החליטה עצרת האומות המאוחדות (האו"ם) על סיום המנדט הבריטי בארץ ישראל ועל הקמת שתי מדינות עצמאיות בארץ – מדינה יהודית ומדינה ערבית. כמו כן נקבע שאזור ירושלים יהיה בין-לאומי ושבין המדינות יהיה קשר כלכלי.היהודים הגיבו בשמחה רבה ואילו הערבים דחו את ההחלטה. למחרת קבלת ההחלטה, ב-30 בנובמבר, החלו הערבים בהתקפות על היישוב היהודי. כך החלה מלחמת העצמאות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
שבוע הסובלנות
בחודש נובמבר יצוין ברחבי העולם 'יום הסובלנות הבינלאומי'. כפי שנכתב בהצהרת עקרונות הסובלנות של ארגון אונסק"ו: "סובלנות הינה הרמוניה בין שונויות. היא אינה רק חובה מוסרית, אלא גם דרישה פוליטית וחוקית. כדי לחולל מודעות ציבורית, כדי להדגיש את הסכנות שבאי-סובלנות, וכדי לחדש את המחויבות ואת הפעולה למען קידום הסובלנות והחינוך, אנו מכריזים בזאת ש-16 בנובמבר יהיה "יום הסובלנות הבין-לאומי"
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
חוזר תשלומים ז' ח' ט'
להורי התלמידים בכתות ז' ח' ט' שלום רב.כמידי שנה אנו נערכים לגביית תשלומי הורים לצורך הפעלת תוכניות בנושאים ערכיים, פדגוגיים ותוכניות העשרה בית ספריות לשכבות הגיל השונות.גובה התשלום נקבע ע"פ חוזר מנכ"ל ואושר ע"י משרד החינוך.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מכתב להורי תלמידי שרת- מטעם צוות הניהול והנהגת הורים ומטעם עיריית כפר סבא
במסגרת מערך השיפוצים העירוני, אותו מקדמת עיריית כפר סבא במוסדות החינוך, התקיימו עבודות בחופשת הקיץ בחטיבת הביניים שרת. בימים אלו אנו מבקשים להרחיב את היקף השיפוצים בחטיבה לטובת רווחת התלמידים וצוות בית הספר.אנו, צוות הניהול ונציגי העירייה האחראים על תהליך השיפוץ, נעשה את כל הנדרש ע"פ החוק על מנת לשמור על ביטחונם של תלמידינו ועל שגרת לימודיהם. עבודות השיפוץ יתבצעו במהלך היום ולאחר שעות הלימודים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1